Ne Merak Ediyorsunuz?

Uzmanlık alanımızda tüm konulara dair iletişime geçin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Lütfen ( 0850) 255 00 11 numaralı telefondan ofisimizi arayın veya sorunuzu bize e-posta ile gönderin

En Fazla Merak Edilen Konular?

Dijital Dönüşüm Nedir?

Dijital Dönüşüm nedir ve bu dönüşümün nasıl planlanması gerekir? Maliyetler ne olur? tüm bunların ihtiyaç  analizlerinize göre şekillenmesi önemli. Detay bilgi için  lütfen bizimle iletişime geçin.

IT/ BT Servisleri ana amacı nedir?

Yönetilen BT Hizmetleri, tüm bilgi teknolojisi gereksinimlerinizi karşıladığımız anlamına gelir. Tüm donanım ve yazılım kaynak bulma, kurulum, teknik destek ve BT personel ihtiyaçlarınızı yönetiyoruz.

Bulut Yedekleme Nedir/ Güvenlimi?

Çevrimiçi Yedekleme olarak da bilinen bulut yedekleme, şirket içi yedeklemelerinizin her gece şirket dışındaki bir sunucuya aktarıldığı işlemdir. Daha güvenli, güvenilir ve yönetimi ve izlenmesi daha kolaydır.

Danışmanlık Hizmeti Neden Almalıyım?

Alanında derin uzmanlaşmış Danışmanlar ile ana ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyoruz ve zaman kayıplarınızın önüne geçiyoruz. Danışmanlık öğrenen organizasyonların çoğunlukla tercih ettiği bir hizmettir.

Şirketlerde Değişimi Yönetmek İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Değişim önemli bir yolculuk ve farklı risk senaryoları ile fırsatların iç  içe olduğu bir süreç. Bu sebeple değişimin doğru bir stratejik plana dayanması ve hedef ortaklarının olması, tüm paydaşlara katma değer üretmesi gerekir. Bu alanda stratejik planlamanızı birlikte oluşturup, uygulamayı yapabiliriz. Lütfen Bizimle iletişime geçin.

Bilgi Güvenliği Nedir?

Bilgi güvenliği,  izinsiz veya yetkisiz bir biçimde erişim, kullanım, değiştirilme, ifşa edilme, ortadan kaldırılma, el değiştirme ve hasar verilmesini önlemektir. Gizlilik, Bütünlük ve Erişilebilirlik olarak isimlendirilen üç temel unsurdan meydana gelir.

  • Gizlilik: Bilginin yetkisiz kişilerin eline geçmeme ve yetkisiz erişime karşı korunmasıdır.
  • Bütünlük: Bilginin yetkisiz kişiler tarafından değiştirilmemesidir.
  • Erişilebilirlik: Bilginin yetkili kişilerce ihtiyaç duyulduğunda ulaşılabilir ve kullanılabilir durumda olmasıdır.

Yönetilen BT/IT Hizmetlerine sahip olmanın maliyeti nedir?

Hizmet modelimiz, ağınızın boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak ücretlendirilir. Sözleşme imzalandıktan sonra, Yönetilen BT/IT Hizmetleriniz ağınızın her bileşeni için bakım ve desteği kapsayacak ve size gönül rahatlığı sağlayacak ve BT/IT bakım maliyetlerinizi doğru bir şekilde tahmin etme olanağı sağlayacaktır.

Peki ya halihazırda dahili bir BT/IT departmanımız varsa?

Departmanınızın gelişimi ve sürekliliği için özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilecek ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. İster yönetilen BT/IT hizmetleri ve danışmanlık, güvenlik çözümleri veya hizmet masası desteğinden oluşan eksiksiz bir pakete ihtiyacınız olsun, Optimum fiyatlı ve özelleştirilmiş sabit ücretli hizmet planıyla bunu kolaylaştırır.

Aile Anayasası Nedir?

Aile anayasası gerekli zamanda, stratejik hedeflere göre kurgulanıp hazırlandığında bir aile şirketinin stratejik orta ve uzun vadedeki planlaması için büyük fayda sağlayacak bir araçtır. Aile anayasası bir şirketin  sürdürülebilirlik hedefleri için önemlidir ve kuşaklararası geçişlere de hizmet eder.

Koçluk Hizmeti Nedir?

Koç; kelime anlamı olarak bir noktadan alı başka bir noktaya taşımayı özetler. Bu süreçte amaç birey ve organizasyonların hedefe- kendi belirledikleri hedefe– ulaşmaları için rehberlik etmektir.  Birey ya da organizasyonların mevcut potansiyellerini kendi belirledikleri hedefe ulaşmada daha etkin kullanmalarını sağlamaktır. Planlı bir danışan/ danışman ilişkisi mevcuttur ve koçun buradaki rolü “ yol arkadaşı” olarak tanımlanmalıdır. Danışana hazır formüller ve yol haritaları sunulamaz. Sadece kendini keşfetmesi sürecinde farkındalık düzeyinin yükselmesine yönelik çalışmalar yapabilir.

Couldn’t find your answer? Ask a question