Neden Yönetim Danışmanlığı?

Dünyadaki gelişmeler tüm organizasyonları değişime ve sürekli gelişime zorluyor. Tüm dünyada ve ülkemizde özel sektör kuruluşları başta olmak üzere tüm organizasyonlar mevcut örgüt yapılarını, sistemlerini ve süreçlerini yeniden yapılandırma ve geliştirme ihtiyacı ile çalışmalar yapıyor.

Değişim sürecinin başlangıç ve bitiş serüveninin iyi algılanması ve yönetilmesi ancak farkındalığın geliştirilmesi ile sağlanabilir. Farkındalık geliştirilemediğinde sancılı bir dönüşüm kaçınılmazdır.

0+

Deneyim Yılı

0

Sertifikalı Uzman Sayımız

0+

Başarılı Proje

0+

Kalite Belgelerimiz ISO9001/ ISO27001

0Ülke

Kaç Ülkedeyiz?

Yönetim Danışmanlığı Hizmet Detayları İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz

Yönetim Danışmanlığı

 • Yönetim Organizasyon

  Yeniden yapılanma konusu işletmeler için çok önemli bir değişim yolculuğu. Bu konuda çalışmaların bilimsel temeller ve günün gerçeklerine uygun şekilde gerçekleşmesi ve işletmeye katma değer sağlaması için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.Organizasyonlar bir şemadan ibaret değildir. Şema yaşayan bir sistemi ifade etmelidir. Ve organizasyonun ihtiyaçlarına göre evrilebilmelidir. Yeni kuşaklarla birlikte bu çalışmalar daha elzem hale gelmiştir. Özellikle aile işletmelerinde daha da kritiktir.

 • İnsan Kaynakları

  Stratejik İnsan Kaynakları Departman Kurulumu / Yeniden Yapılandırma, , Kariyer Yönetimi, Kariyer Geliştirme, Performans Yönetimi,  Ücret Planlaması / Ücret Yönetimi, Organizasyonlarda Davranış Yönetimi, Yeni Yüzyıl Yetenek Yönetimi, Dijital İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Metrik Tespit ve Analiz, Eğitim İhtiyaç Analizi Ve Program Tasarımı, İş Analizi Görev Tanımlama, Personel Yönetimi Ve Temel Fonksiyonları / Personel Özlük İşleri Ve Çalışma Hukuku, KVKK konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

 • Pazarlama ve Satış

  Marka Kurgusu, Pazarlama 4.0, Uluslararası Pazarlama,  CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi,  Sosyal Medyada Yaratıcılık ve İletişim,  360° Dijital Pazarlama Stratejileri, Müşteri Deneyimi Yönetimi, E-Ticaret Danışmanlığı, Profesyonel Reklam Uzmanlığı (Reklamcılık), Distribitörler Alt Bayi Yönetimi, Network Marketing konularında Stratejik planlama ve Benchmarking Analizleri ile Pazar payınızı ve hedeflerinizi belirleyerek ilerlemeniz için çalışıyoruz.

 • Üretim Yönetimi

  Üretimde verimlilik artışı ve kaliteyi artırmak için; Yapılanma ve Hat Kurma; Yalın Üretim Teknikleri, Kurumsal Kaynak Planlama Uzmanlık, Depo Ve Stok Yönetimi Eğitimi, İş Süreçleri Yönetimi / Süreçlerle Yönetim, 5S -İş Yerinde Düzen ve Standartlaşma, Altı Sigma, Lojistik Ve Tedarik Zinciri Yönetimi, Verimlilik Arttırma ve Maliyet Düşürme Teknikleri, Hata Türleri Ve Etkileri (Proses FMEA), Mesai Programlama konularında stratejik planlarınızı sizinle birlikte hazırlıyoruz.

 • Mali Finans

  Kâr Artırma  ve  Sürdürülebilirliğini sağlamak, Finansal Analizler, Sermaye Yönetimi, Finansman Kaynaklarına Ulaşım, Bütçe Yönetimi, Maliyet Düşürme Stratejileri,  Yöntemleri, Finansal Risk ve Analizi, Müşteri İstihbaratı, Tahsilat v Yönetimi, Davranışsal Finans, Yatırım Projeleri, Şirket Birleşme ve Ortaklık Yapısı Değişimi  konularında organizasyonların özgün çalışmalar yapması için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

 • Kalite Yönetim Sistemleri

  ISO 9001:2015, ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi Uzmanlığı, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, İSG Genel Kuralları ve Güvenlik Kültürü, Sosyal Uygunluk Yönetimi ve Dokümantasyon Yönetimi alanında sistem kurulum danışmanlığı veriyoruz.

 • Girişimcilik Okulu

  Türkiye’de girişimcilik kavramının algılanmasında çok derin sorunlar yatmaktadır. İş fikrine sahip olmak girişimci olmak için yeterliymiş gibi pompalanması ve insanların büyük hayal kırıklıkları yaşamalarına sebep olan temelsiz stratejiler ülkede girişimcilik adına ciddi sorunlar yaratmıştır. Bu Okulda; Start- Up Geliştirme, İş Fikri Geliştirme, İş Planı, İç Girişimcilik, Sosyal Girişimcilik, Kamu Girişimciliği, Eko Girişimcilik, Dijital Girişimcilik, Girişimciliğin Zihin Kökleri, İş Birliği Geliştirme ve Sosyal Ağlar konularında çalışmalar yapıyoruz.

 • Liderlik Okulu

  Yüzyıllardır üzerinde en çok konuşulan liderlik. Kendi hayatınıza liderlik etmek farkındalığı ile başlayan, iş hayatınıza değer katan liderlik yetenekleri geliştirmeniz için; Liderlik Eğilim Haritalama, Bireysel Vizyon, Misyon Ve Değerler Çalışması, Proaktif Liderlik, VUCA Liderlik, Dönüşüm Liderliği, IQ, EQ, CQ, Kuşaklar Arası Farklılıklarda Liderlik, Koçluk ve Mentorluk, Yeni Nesil Sanayici, İmaj Yönetimi, İletişim Yönetimi, Danışmanlık Programları ile çalışıyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

DÜNYA MARKALARI İLE ÇALIŞIYORUZ

Dikey çözüm uzmanlığımız işletmenizin iş akışını kolaylaştırmasına ve üretkenliği artırmasına olanak tanır. Uzmanlık alanlarımızda şirketinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, sektörle uyumlu çözümlerle yanınızdadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Dokare Danışmanlık İle Çalışmak İçin 6 Neden

 • conversations-4872_af60b258-251e-41af-b238-dfb706d7b3d4

  Zamanında Cevap

  İhtiyaç duyduğunuz desteğe en optimum zaman planında yanıt veririz.

 • diploma-2983_a6bb0b64-dbc1-431e-ac00-a83597982a0

  Derin Uzmanlık

  25 yılı aşkın uzmanlık ile uygulanabilir ve sürdürülebilir çözümler ile varız.

 • messaging-app-4876_473fc710-9ecc-4785-9e78-8c9f00ae9498

  Sadelik En Yüksek Gelişmişlik Düzeyidir / Da VİNCİ

  Tüm süreçlerimizde sadelik gelişime ve geleceğe hizmet etmesi için temeldir.

 • flag-2979_1fd1d414-4b4f-4887-a94a-493ba8e0b0c7

  İş Kültürümüz

  Doğru tanımlanmış hiç bir problem çözümsüz değildir. Tanımlamayı birlikte yapalım.

 • source-code-1900_d2c3a8cb-9d49-47a9-aa2d-152f24e446d6

  Öğrenen Organizasyon Olmanız Bizim İçin Önemli

  Bu kültüre evriminizi destekliyoruz.

 • happy-emoji-2947_45d5bb03-c67d-4e73-a316-a5e7f4a9f2f7

  Deneyimleriniz Kıymetli

  Verdiğimiz Hizmet ve Çözümler sizlerin deneyim ve bildirimleriyle daha da nitelikli hale gelecektir. İletişim kalitemizi çok önemsiyoruz.

Zamanınızı boşa harcamayın, ihtiyaçlarınızı konuşalım. . Bizi keşfedin

DOKARE Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı Teklifi Alın

Lütfen ekibimizle iletişime geçin veya aşağıdaki formu doldurun. Bir temsilci en kısa zamanda sizinle temasa geçecektir.

 • Hadi Konuşalım

  Yönetim Danışmanlığı hizmetinden ne elde etmek istediğiniz hakkında sohbet etmek için iletişime geçin

 • Katma Değerli Projeler 

  Yönetim Danışmanlığı hizmetinden katma değeri yüksek sonuçlar elde etmek için DOKARE

 • Danışmanlık Deneyiminizi Başlatın

  Danışmanlık için ön ihtiyaç analizinizi yaptırın